Pracownik Magazynier Pakowacz Sopot

Sopot
Oferta opublikowana09.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Firma Arpem Steel poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Wysyłki i Pakowania / Magazynier
Miejsce pracy: Sopot (10min od stacji Sopot Wyścigi)
Praca jednozmianowa w wygodnych godzinach
Preferowani mężczyźni
Jako pracodawca oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • wynagrodzenie: 3700 - 4500 netto (na rękę)
  • pracę w trybie jednozmianowym, w wygodnych godzinach 08:00-16:00
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stabilną pracę z w prężnie rozwijającej się firmie,
Do Twoich obowiązków należeć będą:
  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • dbałość o dokumenty magazynowe i transportowe
  • organizacja procesów związanych zaopatrzeniem magazynu ( kontrola jakościowa i ilościowa surowców, przyjęcia magazynowe, wydanie magazynowe)
  • współpraca z innymi działami załadunek i rozładunek towarów
  • standardowe obowiązki utrzymania porządku w magazynie
Oczekujemy od Ciebie:
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • umiejętności pracy w zespole
  • sumienności i dokładności
  • umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Dynamiczny rozwój ARPEM STEEL pozwala na szybką realizację zamówień oraz wyposażenie naszych Klientów w produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży sit technicznych, spotykanych również pod nazwą siatki tkane, siatki filtracyjne, sita filtracyjne. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również blachy perforowane oraz siatki cięto-ciągnione.
Misją naszej firmy jest Klient wyposażony w najwyższej jakości produkt marki ARPEM STEEL. Jesteśmy Zespołem z długoletnim doświadczeniem w branży metalowo – przemysłowej, znamy potrzeby rynku i wiemy jak im sprostać. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki rzetelnemu doradztwu, pracowitości i dbałości o jakość produktów oraz naszych usług.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arpem Steel Ołyńska Urszula z siedzibą w Węgorzewie przy ul. Śródmiejskiej 5/39 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest Arpem Steel Ołyńska Urszula z siedzibą w Węgorzewie przy ul. Śródmiejskiej 5/39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.