Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Porcelanowa 14, 49-130 Tułowice, powiat: opolski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, wydawanie lodów, nakładanie lodów do kubków, obsługa maszyny do lodów, praca w godz. 11:00-19:00, miejsce wykonywania pracy: Tułowice i Komprachcice ul. Niemodlińska 7

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana obsługa kasy fiskalnej, możliwość przyuczenia, kontakt z klientem

Pracodawca

Nazwa: Wiesław Mikołajów "PIEKARNIA"

Adres: 48-324 Przechód 91, powiat: nyski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak wymagań