PRACOWNIK GOSPODARCZY/OGRODNIK

Wrocław
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - wykonywanie drobnych remontów w AGRO Obiekt Hotelowy, - usuwanie usterek w AGRO Obiekt Hotelowy, - wykonywanie prac konserwatorskich na terenie DODR we Wrocławiu, - dbanie o ład, porządek i estetykę na terenie posesji DODR we Wrocławiu, - utrzymanie porządku w miejscu przechowywania sprzętu i narzędzi, - udział w czynnościach związanych z przygotowywaniem pomieszczeń do organizacji szkoleń konferencji oraz imprez rozrywkowych i plenerowych, - wykonywanie prac ogrodniczych na terenie DODR we Wrocławiu. 1/2 etatu. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 339 86 56, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Robotnik gospodarczy

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Adres: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -