Pracownik fizyczny/Wiercenie studni z prawem jazdy kat. C

Łódź
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Zakład studniarski działająca na rynku od 1945 roku zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do wiercenia studni z prawem jazdy kat. C
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
• Prace przy wierceniu studni,
• Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej,
• Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej,
• Obsługa maszyn.

Wymagania:
• Chęć do pracy,
• Doświadczenie przy pracy na takim lub podobnym stanowisku- możliwość przyjęcia co pracy słabszych i doszkolenie ich,
• Prawo jazdy kat. C.
Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,
• Nadgodziny,
• Tygodniówki.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „STUDNIE” – oddzwonię!