PRACOWNIK FIZYCZNY

Kaliszkowice Kaliskie
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-510 Kaliszkowice Kaliskie 53, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - dostarczanie materiału do miejsca montażu ogrodzenia - kopanie dołków pod słupki - ustawianie słupków - montowanie płyt betonowych, panelowych, siatkowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 50

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: praca od 6 do 10 godzin dziennie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: prawo jazdy kategori B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B Dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy. Sumienność, punktualność, zaangażowanie powierzonej pracy

Pracodawca

Nazwa: OgroMar Marcin Marczak

Adres: 63-510 Kaliszkowice Kaliskie 53, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: b.d.