PRACOWNIK DO PRZYGOTOWYWANIA SUSHI

Kępno
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sportowa 11, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie sushi. Wymagane doświadczenie oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.30 oraz w weekendy 10.00-20.30 do ustalenia. Wynagrodzenie do ustalenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz. do ustalenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik pomocniczy gastronomii*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: BARTŁOMIEJ KRAJEWSKI

Adres: Polna 28/12, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Miejsce pracy: Small Cafe, Kępno, ul. Sportowa 11 - Basen Quarium I piętro.