PRACOWNIK CZYSZCZENIA PRZEMYSŁOWEGO

Bąkowo
Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bąkowo, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa osprzętu czyszczącego\n• Czyszczenie infrastruktury przemysłowej\n• Przygotowywanie osprzętu do pracy\n• Dbałość o powierzony sprzęt

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 32

Opis wynagrodzenia: za godz. + premia - po okresie próbnym umowa o pracę

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do pracy w delegacjach w kraju i zagranicą – warunek konieczny ; sprawność fizyczna.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Księdza Miszewskiego 12/13, 80-001 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP