Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zbożowa 9, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, umiejętność malowania i wykonywania prac wykończeniowych Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, malowanie okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy praca powiat krotoszyński

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, umiejętność malowania i wykonywania prac wykończeniowych

Pracodawca

Nazwa: PUH Kroto-Styl Grzegorz Jędrkowiak

Adres: Zbożowa 9, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty ze skierowaniem lub telefoniczny (codziennie po godz. 17.00, ul. Zbożowa 9, Krotoszyn)