Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych, rutynowe prace na różnych etapach budowy, roboty budowlane, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, układanie płytek.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: układanie glazury i kafli naścianie i podłodze, murowanie, szpachlowanie, malowanie, Montaż płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania pożądne

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Pracodawca

Nazwa: ELEKTRO-TB SP. Z O.O.

Adres: ZAWISZY CZARNEGO 26A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy