Pracownik biurowy - kosztorysant / specjalista ds. ofertowania

Chwaszczyno
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Firma SUCHOCKI Sp. K. z około 50 letnim stażem na rynku zatrudni pracownika na stanowisku : Pracownik biurowy - Kosztorysant / Specjalista ds. ofertowania - branża budowlana sanitarna

Oczekiwania / wymagania :

- wykształcenie kierunkowe wyższe,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- samodzielność i umiejętność logicznego myślenia oraz działania pod presją czasu,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- sprawna obsługa MS Office, programów typu AutoCAD, NORMA PRO,
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki :

- przygotowanie kosztorysów,
- przygotowywanie ofert,
- analiza dokumentacji przetargowej,
- analiza umów,
- bieżąca analiza projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i
normatywnych dotyczących wykonywanych prac,
- przygotowanie zleceń do realizacji,
- przygotowanie dokumentacji odbiorowych.

Oferujemy :

- pełen etat w oparciu o umowę o pracę od zaraz ; po okresie próbnym na czas
nieokreślony,
- praca stacjonarna i w terenie pomiędzy 7-15 poniedziałek - piątek w biurze w
Chwaszczynie.