Dodano: 13.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2900 - 3600 zł / miesiąc

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Katowice
Szanowni Państwo,

jeśli szukają Państwo możliwości otrzymania darmowego wsparcia w zakresie poszukiwań potencjalnego pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności - Uczestnika realizowanego przez nas projektu skontaktuj się z nami.

Nasza Fundacja w związku z realizacją projektu „WORK 4 All” zaprasza wszystkich zainteresowanych pracodawców do współpracy, oferując im możliwość otrzymania pomocy w zakresie rekrutacji osób z niepełnosprawnościami.

Nasza Fundacja kompleksowo pomaga w poszukiwaniach odpowiedniego kandydata spełniającego kryteria Państwa zapotrzebowania na kadrę. Do każdego zapotrzebowania podchodzimy indywidualnie szukając pracownika „szytego na miarę” jak i polecając kandydatów z już stworzonej bazy Uczestników.

Wspieramy Pracodawców na terenie śląska jak i na terenie całej Polski. Pracodawca zainteresowany Uczestnikiem naszego projektu z niepełnosprawnościami ma również możliwość przyjęcia kandydata na płatną dwutygodniową praktykę lub płatny staż, których koszty pokryte są ze środków Unii Europejskiej.

Pracodawców zainteresowanych uzyskaniem tej formy pomocy prosimy o kontakt:
telefon: 690 - pokaż numer telefonu - 690 218 836, e-mail: Aplikuj
Z poważaniem

Podobne oferty pracy

Pokaż więcej
Pracownik Biurowy
Katowice
Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat