Pracaw drogerii Nasielsk stawka 27,70 brutto

Nasielsk
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Zatrudnię KOBIETY na zlecenia do Drogerii Nasielsk

zlecenia w przedziale 6 - 21

najkrótsze zlecenie 4 godziny

umowa zlecenia

współpraca na wiele miesięcy

wymagana pełnoletność

płatne na konto w rozliczeniu miesięcznym

stawka 27,70 brutto (20,00 netto - pełen ZUS)

27,70 zł brutto = netto (studenci)

28,26 zł brutto - (23,00 netto - tylko składka zdrowotna)

Obowiązki:

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Praca ze skanerem

Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy i pomoc w wyborze produktów.

Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

Wymagania:

Zaangażowanie i chęć do pracy.

Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Punktualność i rzetelność.

Umiejętność pracy w zespole.

Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, w tym w weekendy.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.

Niekaralność i uczciwość.

Osoby bez polskiego obywatelstwa zatrudniamy TYLKO:

posiadaczy Karty Polaka

studentów studiów stacjonarnych dziennych do 26 roku życia

rezydentów długoterminowych

niezbędny pesel

508 - pokaż numer telefonu - Sławek