Praca w salonie w Gdyni od zaraz ! bez doświadczenia

Gdynia
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Witam,
jesteśmy na rynku już 5 lat, ale stale rozwijamy nasz prestiżowy salon.
W związku z tym poszukujemy nowych osób do naszego elitarnego zespołu.

Oferujemy całkowite przeszkolenie z technik masażu przygotowujące do pracy. Salon oferuje masaże relaksacyjne.

Oferujemy:

*Bardzo wysokie, realne zarobki
*stałą pracę oraz największą bazę stałych klientów
* Swobodną atmosferę w pracy, która moim zdaniem jest najważniejsza :)
*elastyczny grafik

Oczekujemy:
*punktualności
*chęci do pracy
* wysokiej higieny osobistej
*dbałość o wizerunek

Opis stanowiska:
* wykonywanie masaży
*dbanie o porządek w salonie

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na rozmowę kwalifikacyjną przy pysznej kawie.
Pozdrawiam i do zobaczenia! :)