Praca - sprzedawca w sklepie ekologicznym

Kraków
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Sprzedawca/Sprzedawczyni w Sklepie Ekologicznym.

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu w sklepie ekologicznym!
Poszukujemy osoby, która podziela naszą pasję do zdrowego stylu życia, świadomego konsumowania i ochrony środowiska. Jeśli chcesz pracować w przyjaznym otoczeniu, promując produkty ekologiczne i wpływając na pozytywne zmiany, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:
- Obsługa klienta i udzielanie im fachowej porady na temat produktów ekologicznych.
- Przygotowanie i ekspozycja towarów zgodnie z wytycznymi sklepu
- Obsługa kasy i przeprowadzenie transakcji sprzedażowych
- Utrzymanie czystości i porządku w sklepie
- Wykonywanie zamówień i kontrola stanów magazynowych
- Zapewnienie pozytywnego doświadczenia zakupowego klientom
- Praca zgodnie z przepisami sanitarnymi i standardami bezpieczeństwa żywności

Wymagania:
- Pasja i wiedza na temat ekologii, zdrowego stylu życia i produktów ekologicznych
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do doradzenia klientom
- Pozytywne podejście i umiejętność pracy w zespole
- Książeczka sanepidowska

Mile widziane:
- Doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta w sklepie ekologiczny,
- Znajomość certyfikatów ekologicznych
- Zainteresowanie zdrowym odżywianiem, suplementacja i innymi aspektami zrównoważonego stylu życia

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju w branży ekologicznej i zdrowego stylu życia
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
- Stałą pensję plus sytem premiowy

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszej zaangażowanej ekipy i promować ekologiczny styl życia, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV wraz z krótki listem motywacyjnym na adres: @
W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - Sprzedawca/Sprzedawczyni"

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje aplikacje!