PRACA SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Frampol
Oferta opublikowana04.05.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Specjalista ds. rozliczeń produkcji
zakres obowiązków;
· Wprowadzanie dokumentów magazynowych (przyjęcie surowca)
· Analiza bieżącego zapotrzebowania na produkty oraz składanie zamówień u dostawców
· Przygotowywanie kierowcom dokumentów transportowych
· Nadzór i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów
· Wsparcie administracyjno – organizacyjne codziennej pracy biura
· Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami ( opakowania, palety, itd.)
· Bieżące rozliczanie zleceń produkcyjnych
· Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych
· Kontrola przepływu, zużycia surowców i materiałów
· Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych (magazyny produkcyjne)
NASZE WYMAGANIA
· Minimum średnie wykształcenie
· Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość
· Znajomość obiegu dokumentów magazynowych
· komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
· dobra znajomość programu MS Office
OFERUJEMY:
· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
· Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcji żywności
CV: @ @
MIEJSCE PRACY: FROST LINE SP. Z O.O. , UL. ŁĄKOWA 8, FRAMPOL.