Magazyn - Opony - z angielskim Dobre zarobki !

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Zatrudnimy 6 osób do pracy pracy w magazynach z oponami z minimum dobrą podstawą języka angielskiego.

• Praca od zaraz
• Stabilne zatrudnienie na długi czas
• Praca na zmiany

ATRAKCYJNE ZAROBKI !!!

Zakwaterowanie:
Możliwe mieszkanie w Rotteramie lub hotel robotniczy w Dordrecht. Pokoje dwuosobowe - dojazdy autem służbowym.

Zakres obowiązków:
Praca przy rozładuku kontenerów, uładanie opon ma taśmie i w boksach.
Pozostałe zadania na tym dziale:
• Order picking
• Załadunek naczepy do transportu – sztalowanie – dla doświadczonych pracowników.
• Załadunek jak wyżej, cięższe gabaryty – opony po 2 sztuki owinięte folia stretch, dla poczatkujących
• Komputerowa kontrola oraz wprowadzanie danych do systemu, przekazywanie do dalszego procesu załadunku
• Rozładunek opon przy linii, umieszczanie opon w ustalonym miejscu zgodnie z procedurami.

Wymagania do pracy
• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - wymóg konieczny !
• Mile widziane doświadczenie
• Mile widziane prawo jazdy
• Gotowość do przyuczenia do pracy na różnych stanowiskach, w różnych działach.
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność ale też umiejętność pracy w grupie.
• Punktualność

Zapraszamy do współpracy !

Nasz nr cert 273
oferta pracy tymczasowej - minimum 3-6 miesięcy