Praca przy produkcji indywidualnych wyrobów medycznych - Gdańsk!!

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Firma Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu zatrudni osobę na cały etat do produkcji indywidualnych wyrobów medycznych
Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie techniki ortopedycznej, fizjoterapii lub inżynierii biomedycznej.
- znajomość anatomii i fizjologii człowieka
- zdolności manualne, wiedza ogólnotechniczna związana z wykonywaniem indywidualnych wyrobów medycznych tj. leje protetyczne, ortezy i aparaty na kończynę górną i dolną
- doświadczenie przy wykonywaniu indywidualnych wyrobów medycznych
- wiedza / wykształcenie z zakresu biomechaniki / inżynierii biomedycznej
- znajomość obsługi komputera.
- znajomość oprogramowania CAD -CAM
- wysoka kultura osobista.
- nastawienia na potrzeby klienta i szukanie rozwiązań, łatwość nawiązywania kontaktów.
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, inicjatywa.
- umiejętność pracy zespołowej.
Obowiązki:
- wykonywanie protez kończyn dolnych i górnych oraz aparatów ortopedycznych oraz leje protetyczne i ortezy
- montaż i dopasowywanie produktu do potrzeb Pacjentów; pobieranie miary u Pacjentów.
- obróbka materiałów wykorzystywanych w protetyce i ortotyce (m.in. tworzywa sztuczne, włókna węglowe, żywice chemiczne, elementy stalowe) z wykorzystaniem maszyn i narzędzi ręcznych.
- prowadzenie wymaganej dokumentacji i nadzorowanie przebiegu prowadzonych zleceń.
- bezpośredni kontakt z pacjentami, obsługa w zakresie wykonywanych protez, ortez, leje.
- współpraca z pacjentem i personelem medycznym w zakresie doboru zaopatrzenia protetycznego i przekazywania informacji o produktach firmy.
Oferujemy :
-umowa: do negocjacji
- wymiar pracy: pełny etat od poniedziałku do piątku od 08:00-16:00
- miejsce: Gdańsk Al.Jana Pawła II
- wynagrodzenie 4600zł netto
Kontakt:
tel: Aplikuj