Monter skrzyniopalet

Długopole Górne gm. Międzylesie
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Firma Inter Agra jest obecna na polskim rynku od 2002 roku. Zajmujemy się produkcją skrzyniopalet do przechowywania warzyw i owoców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy na produkcji.

Zakres obowiązków:
- obsługa narzędzi montażowych - gwoździarek pneumatycznych
- zbijanie elementów skrzyniopalet (spody / boki)
- kontrola jakości produktu
- montaż skrzyniopalet w całość
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne : 5 700 brutto + dodatki miesięczne w kwocie
500 - 1 000 PLN ze względu na bogaty system premiowy:
premie uznaniowe
premie zadaniowe
premie frekwencyjne (obecność)
- premię roczną
- pewne i terminowe wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę o pracę, po okresie próbnym
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 możliwość
nadgodzin dla chętnych
- możliwość wyjazdów służbowych (kilkutygodniowe wyjazdy w zgranej
brygadzie); tym samym możliwość jeszcze wyższych zarobków - więcej
szczegółów na rozmowie o pracę.

Nasze wymagania:
- dokładność w pracy
- gotowość do podjęcia pracy na dwie zmiany
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- sprawność fizyczna

Dodatkowymi atutami pracownika (choć nie wymaganymi) jest:
- doświadczenie w pracy dwu zmianowej na produkcji
- prawo jazdy Kat. B
- znajomość języków obcych (niemiecki bądź angielski) w stopniu
komunikatywnym

Zapraszamy do przesłania CV oraz do kontaktu w celu umówienia rozmowy o pracę.