Praca fizyczna w Porcie w Gdyni

Gdynia
Oferta opublikowana04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Bailey Industries poszukuje osób chętnych do pracy na Porcie w Gdyni jako Sztauer.

Praca tylko dla mężczyzn
Zadania: Praca związana jest z organizacją procesu mocowania oraz usuwania zabezpieczeń.
* Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe

Obowiązki:
  • Mocowanie/rozmocowywanie kontenerów na statku,
  • Usuwanie urządzeń łączących z sobą kontenery,
  • Usuwanie/zakładanie mocowań
Wymagania:
  • Rzetelność i zaangażowanie,
  • Chęć do pracy,
  • Gotowość do pracy przez 12 godzin,
  • Siła fizyczna,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami wewnętrznymi i bezpieczeństwa,
  • Podstawowa znajomość języka polskiego.
Oferujemy:
  • Praca na pełen etat,
  • Pracę zmianową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Stawka 23-24 zł netto,
  • Grafik tworzony na podstawie Twojej dyspozycyjności,
  • Możliwość wyrobienia dużej ilości godzin.
Zapraszamy również osoby z Ukrainy, Białorusi.
Zapraszam Cię do kontaktu :
+48 513508... (Angelika)