Praca ELEKTRYK STACYJNY

Wąbrzeźno
Oferta opublikowana14.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, inżynieria

Opis oferty pracy

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje ELEKTRYKA STACYJNEGO do zakładu produkcyjnego w Wąbrzeźnie.

Opis stanowiska:
- Przyjmowanie, przekazywanie i nadzór urządzeń stacji transformatorowo-rozdzielczych w ruchu,
- Utrzymanie i naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych w stacji,
- Udział w planowanych i nieplanowanych pracach konserwacyjnych i remontowych urządzeń elektrycznych,
- Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych.

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe - elektryk, elektroenergetyk,
- Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność (praca na 3 zmiany),
- Znajomość przepisów i norm związanych z bezpieczeństwem.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Wsparcie współpracowników w procesie wdrożenia,
- Pracę w systemie 3-zmianowym,
- Dodatkowe benefity jak dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Wąbrzeźna, bilety na basen.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie CV poprzez aplikację LENTO.

Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.