Praca Elektromechanik/Automatyk

Puławy
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

OPIS
Firma Alimat Group jest dynamicznie rozwijającym się liderem na rynku polskim
w dostarczaniu i obsłudze polskich i międzynarodowych pracowników stałych i tymczasowych, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zarządzamy własnymi procesami produkcyjnymi w największych, renomowanych zakładach produkcyjnych w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik / Automatyk w zakładzie mięsnym w Końskowoli.

Lokalizacja: Końskowola

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie sprawności maszyn pakujących w obszarze elektryki i automatyki
w zakładzie mięsnym
• Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji
• Udzielanie wsparcia w zakresie modernizacji i ulepszeń maszyn
• Diagnozowanie i usuwaniu awarii
• Wykonywanie prac prewencyjnych
• Zaawansowana diagnostyka oraz usuwanie awarii

Oczekiwania :
• Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym
• Znajomość podstaw automatyki
• 2-3 letnie doświadczenie pracy przy serwisie automatycznych maszyn pakujących
• Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• Praca w systemie 2 zmianowym
• Uprawnienia SEP E1

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Gorące posiłki regeneracyjne w trakcie pracy
• Możliwość zakupu mięsa w bardzo atrakcyjnej cenie