Praca dla mężczyzny- okolicy Pruszkowa

Pruszków
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Moszna Parcela (okolice Pruszkowa)

Oferujemy:

odzież roboczą,

stawka godzinowa 29,00 zł/godz. brutto (dzień) oraz 37,70 zł/godz. brutto ( noc) ,

dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego,

długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,

Ubezpieczenie NNW.

Czas pracy:

5 dni w tygodniu,

praca w godz. 13:30-21:30 lub 14:00/15:00-23:30 i 23:30-06:00.

Obowiązki:

sortowanie przesyłek,

rozładunek i załadunek transportu,

rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania:

motywacja do pracy,

dyspozycyjność,

chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Czy ta oferta pracy Cię zainteresowała? Wyślij SMS o treści "Moszna " oraz IMIĘ na numer 731 - pokaż numer telefonu - a oddzwonimy do Ciebie!