Poszukujemy doświadczonego Elektryka- Pana Złotej Rączki

Ożarów Mazowiecki
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Poszukujemy doświadczonego Elektryka- Pana "Złotej Rączki" do pracy w jednym z największych cateringów dietetycznych w Polsce.

Zakres obowiązków:

- diagnozowanie i usuwanie usterek/awarii urządzeń gastronomicznych i infrastruktury w obiektach firmy

- zgłaszanie awarii sprzętu będącego na gwarancji do serwisów gwaranta,

- instalacja, konserwacja i przeglądy okresowe urządzeń,

- nadzór nad serwisami zewnętrznymi, prowadzącymi pracę na terenie firmy

- informowanie o częściach zamiennych koniecznych do wykonania napraw,

- dbanie o powierzony sprzęt, magazyn części i chemii niezbędnych do wykonywania napraw i przeglądów,

- raportowanie o przebiegu i zakończeniu działań serwisowych.

Nasze wymagania:

- wykształcenie: min. średnie (elektryka, elektronika, automatyka, hydraulika),

- komputer: znajomość podstaw obsługi komputera: Windows, pakiet MS Office, poczta

elektroniczna,

- umiejętność samodzielnego analizowania pracy urządzeń, diagnozowania i usuwania usterek,

- prawo jazdy kat. B. – wymóg konieczny,

- zamieszkanie - Warszawa lub okolice,

- sumienność, staranność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- wysoka kultura osobista, niekaralność, umiejętność budowania dobrych relacji

interpersonalnych, otwartość.

Mile widziane:

- doświadczenie w serwisie urządzeń gastronomicznych lub AGD,

- aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP grupy: G1 elektryczne (do 1kV), G3 (gazowe),

- znajomość podstaw oprogramowania AutoCad lub jego pochodnych (czytanie dokumentacji

obiektów: elektryka, wod-kan, gaz, wentylacja i klimatyzacja, p.poż.).

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- wynagrodzenie podstawowe + płatne nadgodziny

- interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającym się zespole,

- telefon służbowy, komputer przenośny oraz inne niezbędne narzędzia pracy,

- ruchomy czas pracy (związany bezpośrednio z usuwaniem awarii),

- samochód służbowy.