Portier

Sopot
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna
Jeśli chciałbyś dołączyć do zgranego i zmotywowanego zespołu ludzi, dla których udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie.
Sopot Marriott Resort and Spa poszukuje obecnie: Portiera

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość języka angielskiego,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć do pracy.

Obowiązki:
- pomoc przy obsłudze gości – zapewnienie sprawnej obsługi bagażowej,
- wynajem rowerów, leżaków,
- pomoc recepcji,
- udzielanie informacji,
- dbanie o ład i porządek w holu hotelowym.

Oferujemy:
- pracę w prestiżowym, nowoczesnym hotelu,
- praca w systemie 12 godzinnym, głównie w weekendy
- możliwość rozwoju,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
- miłą atmosferę w pracy,
- posiłki pracownicze.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.