Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 98-358 Chorzew 14a, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Obsługa pod nadzorem maszyn i urządzeń oraz aparaturę kontrolno-pomiarową w produkcji wyrobów piekarskich, wykonywanie różnych prac porządkowych, przygotowywanie, zgodnie z wytycznymi, surowców do produkcji: mieszanek piekarskich, mąk i dodatków oraz dokonywanie ważenia i wsypywania produktów piekarskich do mieszarek;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : elastyczne podejście do godzin pracy

Pracodawca

Nazwa: P.P.U.H. ZBIGNIEW BOREK

Adres: 98-358 Chorzew 14a, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.