Pomocnik mechanika

Chwaszczyno
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Firma FB-JELCZ Sp. z o.o. poszukuje energicznego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Pomocnika mechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działalności warsztatu poprzez wykonywanie różnorodnych zadań z zakresu obsługi technicznej pojazdów tj. samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn budowlanych.
Zakres obowiązków:
  1. Pomoc przy diagnozowaniu usterek mechanicznych i elektrycznych.
  2. Wykonywanie prostszych napraw mechanicznych pod nadzorem głównego mechanika.
  3. Obsługa narzędzi i sprzętu warsztatowego.
  4. Montaż i demontaż podzespołów samochodowych.
  5. Przygotowywanie pojazdów do przeglądów technicznych.
  6. Kontrola i uzupełnianie poziomu płynów eksploatacyjnych.

Wymagania:
  1. Wykształcenie techniczne (mile widziane).
  2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  3. Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych.
  4. Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki pojazdowej.
  5. Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  6. Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności zawodowych.
  7. Gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:
  1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Przyjazną atmosferę pracy.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami