Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Pracownik budowlany (pomocnik montera) bez doświadczenia
8 756–9 884z brutto złotych
Zapewniony transport i mieszkanie, bezpośrednie zatrudnianie przez pracodawcę

Twój zakres obowiązków
- Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu i przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów, przed wszystkim podawanie/ odbieranie elementów rusztowania.
- Ścisłe i rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego i lub montera rusztowań
- Przetransportowywanie elementów rusztowania ze składu elementów na budowie na miejsce montażu

To oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dojazd i zakwaterowanie na koszt pracodawcy
- Rotacyjny system pracy (4 tygodnie pracy, 1 tydzień zjazd do domu lub możliwość pracy bez zjazdów)
- Zapewniamy ubrania do pracy
Płatne nadgodziny