POMOCNIK BRUKARZA

Wrocław
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Woj. dolnośląskie, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej zgodnie z projektem i standardami budowlanymi , Wykonywanie podłoża pod kostkę brukową (wykop, podbudowa z kruszywa, warstwa spoiny), Cięcie i dopasowywanie kostek brukowych, Układanie krawężników i obrzeży, Wykorzystywanie narzędzi i maszyn specjalistycznych do prac brukarskich, Konserwacja i naprawa istniejących nawierzchni brukowanych, Zachowanie porządku na placu budowy i dbanie o bezpieczeństwo pracy, Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego, Pielęgnacja narzędzi i maszyn brukarskich, Przestrzeganie norm bhp i ppoż., Umowa o pracę lub umowa zlecenie (160 godzin miesięcznie). Praca w godz.: 8:00-18:00. Miejsce wykonywania pracy: województwo dolnośląskie (wyjazdy jednodniowe). Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 423 269, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Brukarz

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe, staż pracy: 2-3 lata, doświadczenie w pracy na budowie jako brukarz, umiejętności układania kostki brukowej oraz innych materiałów brukarskich, znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem, staranność, sumienność i punktualność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, kultura osobista i estetyka pracy, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Pracodawca

Nazwa: GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Ścinawska 20, 53-629 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -