POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZETWÓRSTWIE OWOCÓW I WARZYW

Tarnogród
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przedmieście Płuskie Wschód 154, 23-420 Tarnogród, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - Obsługa linii technologicznych do produkcji, - Zasyp surowca, - Sortowanie owoców i warzyw, - Odbiór i pakowanie wyrobów gotowych, - Wykonywanie prac bieżących.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagodzenie 28 zł./godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 14.05.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Pracodawca

Nazwa: BIOCONCEPT- GARDENIA Spółka z o.o.

Adres: Fabryczna 5, 00-175 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplikacyjne