POMOCNICA/ POMOCNIK DOSTAWCY

Wadowice
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wenecja 7, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Pomoc w odbiorze towarów z magazynu i załadunku na samochód, rozładunek towarów u klientów, załadunek opakowań odbieranych od klienta, wstępna segregacja butelek w odbieranych opakowaniach, pomoc w bezpiecznym przebiegu dostawy podczas manewrowania samochodem dostawczym oraz prace porządkowe w kabinie samochodu i komorach, poprawne relacje ze współpracownikami i klientami. Umowa o pracę na czas określony - 3 lata. Praca na w systemie jednozmianowym, w godz. 6:00-14:00. Miejsce wykonywania pracy: ul. Wenecja 7, 34-100 Wadowice oraz teren województwa małopolskiego i śląskiego. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Wenecja 7, 34-100 Wadowice poprzedzony kontaktem telefonicznym: 604494670, e-mailowym: Aplikuj .

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie plus premia.

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, wymagane umiejętności: zdolność uczenia się kodów towarów i rozpoznawalność asortymentu, operatywne i energiczne wykonywanie dostawy, akceptowanie wysiłku fizycznego oraz orientacja w topografii miejsc dostaw w celu nawigowania.

Pracodawca

Nazwa: RUMTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wenecja 7, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie