Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gdańska 47/a, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków i dań, przygotowywanie półproduktów, prace porządkowe w kuchni

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto+premia

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: gimnazjalne

Pracodawca

Nazwa: ALGA ALICJA FELSKA

Adres: Gdańska 47/a, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z pracodawcą