Planista, Rotterdam

Kraków
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Planisty.
Praca w Rotterdamie.

Zakres obowiązków:

tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta;
monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych;
zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań;
informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach;
analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień;
opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie;
aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem.

Oczekiwania:

biegła znajomość programu Primavera P6 lub Microsoft Project;
min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
doskonałe umiejętności organizacyjne;
MILE WIDZIANE: uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie).

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
Pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla branży PETRO&GAS&OIL;
Premie uznaniowe, zależne od wyników;
Ubezpieczenie medyczne, możliwość odbywania szkoleń;
Zakwaterowanie i transport.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).