PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ - POZ/PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Siedlce
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych (pobieranie krwi, zmiany opatrunków, wykonywanie iniekcji, wykonywanie EKG, edukacja pacjentów); - współpraca z lekarzami i pielęgniarkami; - nadzór nad dokumentacją medyczną; - przygotowanie gabinetów do pracy; - umiejętność pracy w zespole, dokładność, zaangażowanie, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej, - zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, - chęć nabywania praktycznej wiedzy oraz nastawienie na rozwój Praca w gabinecie zabiegowym oraz w domu świadczeniobiorcy, system pracy dwuzmianowej (od poniedziałku do piątku, godzinach od 07:00 do 18:00) - w pełnym wymiarze godzinowym, pracę w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę. Istnieje możliwość dłuższej współpracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 10 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - ukończone studia licencjackie lub magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; - aktualne prawo wykonywania zawodu; - wskazane ukończone kursy z zakresu: EKG, szczepień ochronnych - mile widziane doświadczenie w punkcie szczepień POZ , - mile widziana specjalizacja z medycyny rodzinnej lub ukończony kurs z pielęgniarstwa środowiskowo - rodzinnego

Pracodawca

Nazwa: SALUS MEDYCYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Józefa Piłsudskiego 49, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. W CV adnotacja: 1)Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SALUS MEDYCYNA Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Poprzez kontakt mailowy z firmą. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody. 2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SALUS MEDYCYNA Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym, jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SALUS MEDYCYNA Sp. z o.o. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Poprzez kontakt mailowy z firmą. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.