PIELĘGNIARKA

Leszno
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen. Józefa Kustronia, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: pomoc przy pracy z dziećmi poniżej 3 r.ż. Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 10

Liczba godzin w miesiącu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: pielęgniarstwo

Pracodawca

Nazwa: NORLANDIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Gen. Józefa Kustronia, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie