Oferta opublikowana19.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ligonia 4, 47-260 Polska Cerekiew, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Pielęgniarka do punktu szczepień.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 55 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. min. średnie kierunkowe, preferowane wyższe kierunkowe, prawo do wykonywania zawodu Dni i godziny pracy do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, elastyczne godziny i dni.

Pracodawca

Nazwa: ADRIANA ŁUKOWSKA-ZDOBYLAK NZOZ ASTRA-MEDICA

Adres: Ligonia 4, 47-260 Polska Cerekiew, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV