Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 81-353 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - piaskowanie, malowanie zbiorników paliwowych - dbanie o powierzony sprzęt

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 30 do 45 PLN

Opis wynagrodzenia: od 30 do 45 zł brutto/godzinę + diety

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.05.2024

Data zakończenia: 23.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Pracodawca poinformował, że miejsce pracy to Rafineria Gdańska (dojazd we wlasnym zakresie). Pracodawca oferuje rownież prace na terenie całej Polski dla pracowników, którzy preferują pracę dojazdową (zapewnia transport).Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i kwalifikacji +diety. Istnieje możliwość zakwaterowania. Rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą.

Pracodawca

Nazwa: Zaczarowany ogród sklep ogrodniczy Natalia Grzenkowicz

Adres: Wspólna 109, 83-305 Szarłata, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - cv