PEDAGOG SZKOLNY

Długie Stare
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leszczyńskich 1, 64-100 Długie Stare, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem; praca 4h tygodniowo

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.18

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 4

Wynagrodzenie brutto: od 892,36 PLN

Opis wynagrodzenia: wymiar etatu 4/22 - zgodne z tabelą zaszeregowania MEiN, w zależności o stopiona awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika- studia magisterskie

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

Adres: Leszczyńskich 1, 64-100 Długie Stare, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV