Pakowacz / Pakowaczka w magazynie

Gdańsk
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Praca od zaraz
wyślij CV na adres Aplikuj

Twój zakres obowiązków
/ Jeżeli masz do zaoferowania:
  • Bardzo dobrą organizację pracy i samodyscyplinę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dużą aktywność i zaangażowanie
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Обов'язкове знання польської мови: розмовна та читаюча
Nasze wymagania / Na czym będzie polegała Twoja praca?
  • Kompletowanie towarów do wysyłki
  • Pakowanie lekkich przesyłek – drobne AGD, artykuły ogrodnicze, chemia gospodarcza
  • Przyjmowanie dostaw
  • Odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
To oferujemy
  • Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Szkolenie wdrażające
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
  • Praca na terenie centrum hurtowego Renk Gdańsk Osowa
  • Szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 7:15, 8:16, 9:17
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży handlu internetowego.
Do naszych klientów wysyłamy kilkadziesiąt tysięcy przesyłek rocznie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SILVER 311 z siedzibą w: Perkoza 9, 81-578 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Aplikuj