Pakowacz części samochodowych

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Poszukujemy osób na stanowisko : Pakowacz w Pruszczu Gdańskim. Praca od zaraz.

Jeżeli jesteś chętny do pracy, a praca fizyczna nie jest Ci obca Dołącz do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

Order Picking;

Pakowanie części samochodowych

Wymagania:

Chęci do pracy;

Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

Buty ochronne;

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Zdobycie doświadczenia zawodowego z możliwością dalszego rozwoju;

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18-00;

Praca w soboty w godzinach 8:00 – 14-00;

Zawarcie umowy zlecenia z stawką godzinową 23,50 zł brutto;

Zwrot kosztów za dojazd do pracy

Nie czekaj, aplikuj!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Contract Service sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję