OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI

Cięciwa
Oferta opublikowana27.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wołomińska 14, 05-200 Cięciwa, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Firma Inżynieria Polska Sp. z o.o. zatrudni operatora koparko-ładowarki do prac przy budowie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykopy liniowe. Praca przy szalunkach. JCB 4CX. OSOBA Z DOŚWIADCZENIEM Miejsce zatrudnienia: WOŁOMIN-CIĘCIWA. Możliwość pracy w delegacji. Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole, rzetelności i dbałości o powierzony sprzęt.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Kurs operator koparko-ładowarki kl.III

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: INŻYNIERIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 02-672 Warszawa 47/10, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.