OPERATOR ŻURAWIA SAMOCHODOWEGO

Chorula
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Cementowa 1, 47-316 Chorula, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: -wykonywanie prac załadunkowo-rozładunkowych oraz demontażowo-montażowych na terenie zakładu w Choruli oraz zakładów inwestorskich na terenie kraju -dbałość o stan techniczny obsługiwanego żurawia -wykonywanie bieżących przeglądów przed rozpoczęciem pracy i po jej zakończeniu -przygotowanie żurawia do corocznej kontroli i odbioru przez UDT -sporządzanie karty pracy sprzetu przy usługach dla kontrahentów zewnętrznych zgłaszanie bezpośrdniemu przełożonemu o usterkach w obsługiwanych urządzeniach -przestrzeganie terminów przeglądów technicznych powierzonego sprzętu Praca w Choruli lub Kędzierzynie - Koźlu cv na adres Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wymagany staż - lata: 2), Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych (wymagany staż - lata: 2), Obsługa żurawi stacjonarnych (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Chłodna 51, 00-867 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv na adres Aplikuj