Operator wózka kontenerowego + kierowca CE

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Operatora wózka kontenerowego z prawem jazdy CE.

Obowiązki:
  • obsługa wózków widłowych,
  • obsługa ładowarek teleskopowych,
  • obsługa reach stacker’ów,
  • prowadzenie pojazdów kategorii C+E.
Wymagania:
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • najwyższą jakość wykonywanej pracy,
  • wysoką kulturę osobistą,
  • doświadczenie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • uczciwe wynagrodzenie.
Informacje o firmie
Pomorski Terminal Przeładunkowy to nowe przedsięwzięcie, które łączy doświadczenia firmy Pamoa Sp. z o.o. w zakresie wszelkich przeładunków w relacjach pociąg, transport samochodowy, kontener, statek oraz firmy Pomeranos Limited w zakresie obsługi załadunków i rozładunków statków i inspekcji.
Obie firmy wniosły dodatkowo w to przedsięwzięcie wiedzę i doświadczenie w zakresie fumigacji wszelkimi gazami, dostępnymi i dopuszczonymi na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na stronie www.terminalprzeladunkowy.pl .

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PAMOA sp. z o.o. z siedzibą w: Podleśna 22, 80-209 Chwaszczyno (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.