Praca Operator wiertnicy

Dodano: 24.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3400 - 5000 zł / miesiąc

Operator wiertnicy

Miejsce pracy: Gryfice
W ZEG to Ty zdobywasz nowe doświadczenie, a my się rozwijamy.
ZEG Gryfice to firma rodzinna z 30-letnią tradycją i wartościami takimi jak:

• ZAUFANIE- Budujemy nasze relacje w oparciu o szczerość, otwartość i przejrzystość. Zawsze dostarczamy to, do czego się zobowiązujemy.
• EFEKTYWNOŚĆ- Konsekwentnie dążymy do zwiększenia kompetencji, nieustannie rozwijając się, tworząc przewagę konkurencyjną.
• ZAANGAŻOWANIE- Proaktywnie wspieramy naszych Pracowników i Klientów, dbając o ich potrzeby i tworząc klimat sprzyjający innowacjom.
• ODPOWIEDZIALNOŚĆ- Naszą strategię realizujemy w sposób odpowiedzialny, zapewniając uczciwą i rzetelną współpracę.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora wiertnicy.
Zadania:
- Bieżąca obsługa i eksploatacja wiertnicy zgodnie z przepisami i warunkami
- Codzienna konserwacja wiertnicy
- Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
- Wykonywanie prac przygotowawczych do przewiertów

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie/zawodowe
- Prawo jazdy kat. B + E
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Mile widziane przeszkolenie/doświadczenie w obsłudze wiertnicy

Oferujemy:
- Praca w ZEG to przede wszystkim stabilność finansowa wsparta systemem premiowym / benefitowym
- Nowoczesne technologie i profesjonalne narzędzia pracy wspierające realizowanie zadań
- Jasno określone role i odpowiedzialności
- Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
- Możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesyłanie swojego CV (Tytuł : ZEG-OW)
Skontaktujemy się z wybranymi osobami
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ZEG Zakład Elektryczny Sp. z o .o, z siedzibą w Gryficach, ul. Piłsudskiego 29G, 72-300 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ZEG Zakład Elektryczny Sp. zo .o, z siedzibą w Gryficach, ul. Piłsudskiego 29G, 72-300 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail Aplikuj
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Operator wiertnicy
Gryfice
Zeg Zakład Elektryczny Sp. z o.o.