Pakowanie, etykietowanie produktów - Umowa o pracę!

Stalowa Wola
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie lub poszukujesz aktualnie nowej pracy? Jesteś gotowy do podjęcia zatrudnienia w systemie 4-brygadowym? Jeśli tak to zaaplikuj już dziś!

Stanowisko: Pakowacz produktów – bez doświadczenia!

Lokalizacja: Stalowa Wola

System pracy: 4 brygadowy 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00 (4 dni – pierwsza zmiana – 1 dzień wolny, 4 dni – druga zmiana – 1 dzień wolny, 4 dni – 3 zmiana – 2 dni wolne)

Opis stanowiska:

• Kontrola jakości produktu (sprawdzanie czy jest dobrze odlany)
• Pakowanie węży, zraszaczy lub rynny PVC, deski podsufitki
• Przyklejanie etykiety oraz układanie produktów na palety

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową zawieraną na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia
• Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 4242 zł brutto + dodatek za zmiany nocne
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Wymagamy:

• Dyspozycyjności w systemie 4-brygadowym
• Dłuższej/stałej współpracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV przez formularz.