Praca OPERATOR MASZYN SZLIFIERSKO-POLERSKICH

Dodano: 17.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 2, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn szlifiersko-polerskich (obsługa robotów) Kontrola wzorkowa wytwarzanego produktu zgodnie z wymogami jakościowymi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 18,33 PLN

Opis wynagrodzenia: , przeciętne wynagrodzenie miesięczne od 3 079,44 zł/brutto, Bonus 0-15% w zależności od osią-gnięcia celu przez dany wydział, Nagrody jublieuszowe Dodatek stażowy, Pakiet socjalny: Aktywność w czasie wolnym np. Finansujemy karnety na basen, siłownię , fizjoterapię itp.;Wczasy pod gruszą; Spływy kajkowe; Wycieczki; Karty do automatów z napojami/słodkimi przekąskami

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: ORAS OLESNO SP. Z O. O.

Adres: Leśna 2, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OPERATOR MASZYN SZLIFIERSKO-POLERSKICH
Olesno
ORAS OLESNO SP. Z O.O.