Operator Maszyn SMT / AOI (pon.-pt., trzy zmiany)

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Do naszego zespołu produkcyjnego poszukujemy Operatorów Maszyn SMT lub AOI.

Obecnie znajdujemy się w Gdańsku Osowa, ale już w ciągu kilku miesięcy przeniesiemy się do nowej hali produkcyjnej, która powstaje w Gdańsku Kokoszki.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?
  • Oferujemy dofinansowanie do dojazdów samochodem w wysokości 600 zł brutto miesięcznie (jeśli będziesz mieć co najmniej dwóch pasażerów-współpracowników)
  • Dodatek urlopowy w wysokości 700 zł netto raz w roku
  • Karty podarunkowe na Boże Narodzenie w wysokości od 500 do 850 zł netto
  • Karty podarunkowe na Wielkanoc w wysokości od 200 do 300 zł netto
  • Karty podarunkowe z okazji Dnia Dziecka w wysokości 200 zł netto
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych oraz kursów i szkoleń
  • Program rekomendacji pracowników - bonus za polecenie pracownika 2500 do 5000 zł brutto
  • Wynagrodzenie od 3500 zł netto
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Bezpłatny parking

NASZE WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn SMT lub AOI

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU OPERATORA MASZYN:
  • Przygotowanie i zbrojenie podajników elementów SMT / Przygotowanie urządzeń kontroli optycznej do pracy
  • Obsługa podajników i odbiorników obwodów drukowanych / Ustawianie, dostrajanie oraz bieżące poprawianie programów inspekcyjnych
  • Przygotowanie wyposażenia do nadruku pasty / Nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobów
  • Monitorowanie jakości produkcji

ZAINTERESOWANE PRACĄ OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA ADRES MAILOWY: Aplikuj
W tytule wiadomości proszę wpisać: Praca Operator Maszyn
Informacje o firmie
Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich producentów EMS oraz dystrybutorów komponentów elektronicznych i automatyki. Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.