Operator Maszyn Rozdmuchowych

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Nr licencji: 7933
Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z Gminy Osielsko poszukujemy Operatora Maszyn Rozdmuchowych

Opis stanowiska:

- Nadzorowanie i obsługa maszyn rozdmuchowych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
- Ustawianie i regulacja maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną.
- Kontrola jakości wytwarzanych produktów.
- Usuwanie powstałych usterek i problemów technicznych.
- Współpraca z innymi działami produkcyjnymi.
- Dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn rozdmuchowych lub pokrewnym.
- Znajomość procesu produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
- Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej.
- Zdolności manualne i dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa.
- Odpowiedzialność, sumienność i dokładność.
- Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku.
- Pakiet benefitów.
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji