OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH

Kiączyn
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: TOPAZOWA 28, 64-530 Kiączyn, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - uprawa i pielęgnacja upraw łąkowych, trawników z rolki, kształtowanie i pielęgnacja terenów zielonych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia brutto 27,70 zł/h (miesięcznie w granicach od 4.432,00zł do 5.540,00zł)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T, Prawo jazdy kat. B, umiejętność operowania sprzętem rolniczym i ogrodniczym, Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy indywidualnej, wymagane uprawnienia na wózek widlowy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy w branży rolniczej/ogrodniczej, - znajomość pielęgnacji zieleni, - umiejętność mechaniki maszyn rolniczych, - dobra kondycja fizyczna i zdrowotna, - dyspozycyjność, - niekaralność, - entuzjazm do pracy i pozytywne nastawienie, - wymiar czasu pracy od 8 do 10 godzin dziennie, - system pracy zadaniowy, - umowa zlecenie (okres próbny) możliwość podjęcia zatrunienia na czas nieokreślony, - wysokość wynagrodzenia brutto 27,70 zł/h (brutto miesięcznie od 4.432,00zł do 5.540,00zł),

Pracodawca

Nazwa: Grassland Farms Sp. z o.o.

Adres: TOPAZOWA 28, 64-530 Kiączyn, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - Cv,