OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Mszczonów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie
• usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń
• reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń w zakresie jakości produktu
• przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym
• chęć do pracy
• zdolności manualne
• aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• W trakcie okresu próbnego oferujemy szkolenie prowadzone przez doświadczonego operatora
• Udział w programie Pracowniczych Planów Emerytalnych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Pracę w zgranym zespole
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Rozwój i pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

UWAGA!

Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zabiera ludzi ze Skierniewic, Żyrardowa i okolic.