OPERATOR LINII AUTOMATYCZNEJ - LAKIERNIA

Ostroróg
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: DWORCOWA 6, 64-560 Ostroróg, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - wdrożenie od podstaw na miejscu, nie wymagamy doświadczenia, - prowadzenie produkcji, nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu, w tym jego powtarzalnością i zgodnością z wymogami Klienta, - dbałość o porządek na linii produkcyjnej i terenach jej przyległych, - nadzór nad stanem materiałów zapasowych niezbędnych do utrzymania ciągłości produkcji, ilością i stanem oprzyrządowania produkcyjnego stosowanego na tej linii, - wykonywanie drobnych napraw na linii, prace serwisowe i czyszczenia podczas postojów technologicznych - po uprzednim przeszkoleniu, - współtworzenie kart technologicznych, proponowanie zmian i usprawnień pozytywnie wpływających na jakość i wydajność produkcji, - po okresie wdrożenia - zarzadzanie kilkuosobowym zespołem pracowników pracujących na tej linii,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA: - wykształcenie minimum zawodowe, - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyny / linii automatycznej, - nastawienie na długoletnią pracę na wskazanym stanowisku, - gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek - piątek), - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zalezności od kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata, FIRMA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 10 lat stawiamy na długoletnią współpracę, - arakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, - dodatek do pensji za koordynowanie pracy zespołu, - praca na nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach lakierniczych, OSOBY ZAINTERESOWANE ! - proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: Aplikuj lub kontakt telefoniczny w godzinach od 8:00 do 16:00,

Pracodawca

Nazwa: Lakiernia Przemysłowa BIT S.C.

Adres: DWORCOWA 6, 64-560 Ostroróg, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,